Koupit

Black OpsTM

Hardcore termogenní stimulátor

Elitní formule určená pro weight management vyvinutá mnohokrát oceněným týmem výzkumníků z Grenade®, která má unikátní stimulační efekt podporující fyzický i psychický výkon.

  • Stimulant s přesně načasovaným a cíleným efektem (ideální pro vysokointenzivní intervalový trénink)
  • Pomáhá přetvářet nežádoucí tuk na svalovou hmotu
  • Pomáhá soustředit se a udržet zápřah během celé doby tréninku

Black OpsTM je primárně zaměřený na muže a oproti základní verzi má silnější nástup účinku a silnější stimulační efekt, což z něj dělá ideální doplněk pro vysokointenzivní intervalový trénink a pro trénink během pozdního odpoledne nebo časného večera.

Proč se ještě hodiny po tréninku cítit nervózně a napjatě, když je možné užívat přesně dávkovaný a do detailu vyladěný produkt, který dovede perfektně nabudit, aniž by vás na konci zničil? A přesně takový je Black OpsTM.


Komplexní přístup k redukci nadbytečného tuku

Pokud je třeba vyřešit komplexní problém jako například zbavování se nadbytečných tukových zásob, nelze k němu přistupovat jen z jednoho úhlu, protože tělo se na metabolické úrovni neustále adaptuje na veškeré změny. Toto je třeba zvážit a proto Výzkumný Tým Grenade® vyvinul Grenade Black OpsTM.

Pokud chcete mít spalovač světových parametrů, musíte nejprve mobilizovat tuk uložený v tukových buňkách. K tomu slouží kofein, nezbytná ingredience pro jakýkoli produkt tohoto typu. Abyste se ujistili, že bude tuk eliminován a ne zase uložen zpět v buňkách, musíte zvýšit rychlost metabolismu a oxidaci tuků. Na to je optimální zelený čaj, u kterého klinické studie prokázaly efekt při spalování tuků a nastartování spícího metabolismu. Kajenský pepř pak pomáhá čaji nakopnout proces oxidace na maximální úroveň.

Následují další dvě fáze, které je třeba spustit, protože se bez nich optimálního spalování nedosáhne – zvýšení činnosti těch správných hormonů a neurotransmiterů. Na řadu tedy přichází modrozelená řasa Aphanizomenon flos-aquae a extrakt z kakaa. Řasa obsahuje esenciální nasycené kyseliny a fenylefrin. Kyseliny podporují pokles tělesných tukových zásob a fenylefrin působí jako stimulant noradrenalinu, primárního tělesného spalovače tuku. V této fázi tedy máte na své straně to nejdůležitější – hormony.

Na konec přichází efekt kakaa na oxid dusnatý. Většina z nás ho zná díky tomu, že rozšiřuje cévy a působí jako před-tréninkový nakopávač, je ale těsně spojen i se zpracováním tuků. Pokud je zablokován, využití tukových zásob jako energetického zdroje se v těle v podstatě zastavuje. Výzkumnému Týmu Grenade® ale ani toto všechno nebylo dost, a proto přidali ještě několik mikronutrientů s podstatným efektem při odbourávání tuků a zlepšení funkce inzulinu v těle.

Zatímco běžné spalovače jdou jednou nebo dvěma cestami, pomocí kterých lze ovlivnit spalování tuků, Grenade Black OpsTM je má podchycené úplně všechny.


Dávkování

Pro otestování snášenlivosti začněte užívat 1 kapsli 2x denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 2 kapsle hned ráno po probuzení na prázdný žaludek a zapijte vodou. Další 2 kapsle 30 minut před obědem, opět zapijte vodou. Pro výbušný trénink: dávkujte 2 kapsle před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně.

NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE DENNĚ!


Výživové údaje

Počet dávek v balení: 25 x 4 kapsle nebo 50 x 2 kapsle2 kapsle*%RHP**
Mikroenkapsulovaný kofein295 mg
Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina)275 mg
Kajenský pepř (capsium annuum)250 mg
Cholin220 mg
Zelený čaj (epigallocatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin)100 mg
Theobroma cacao (50% flavonoidů)100 mg
Modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae20 mg
N-Methyl Tyramin20 mg
Niacin15 mg94%
Bioperin5 mg
Pyridoxine5 mg357%
Chrom20 μg50%

*1 dávka odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 50 dávek.
**Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (5400 kJ / 2000 kcal).


Složení ve 2 kapslích:
mikroenkapsulovaný kofein 295 mg, taurin (2-aminoethansulfonová kyselina) 275 mg, kajenský pepř (capsium annuum) 250 mg, cholin 220 mg, zelený čaj (epigallocatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin) 100 mg, theobroma cacao (50% flavonoidů) 100 mg, modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae 20 mg, N-Methyl Tyramin 20 mg, Niacin 15 mg, Bioperin 5 mg, Pyridoxine 5 mg, Chrom 20 μg, mikrokrystalická celulóza, plnidlo stearát hořečnatý, želatinová kapsle (čištěná voda, barvivo brilantní modř, barvivo řepná červeň), dioxid titaničitý.


Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (295 mg/2 kapsle) v kapslích. Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.