Koupit

Grenade® Thermo Detonator

Maximálně účinný stimulátor

Grenade® Thermo Detonator je stimulátor určený pro podporu výkonu a zvýšení koncentrace při tréninku nebo jakékoli namáhavé činnosti. Vytvořili jej výživoví experti ve spolupráci s britskými speciálními jednotkami SAS, je vhodný pro muže i ženy, funguje perfektně sám o sobě i v kombinaci s nízkokalorickou stravou a postupně se stává nezbytným doplňkem pro všechny nadšence do fitness, bodybuildery, strongmany, profesionální sportovce, vojáky, policisty, hasiče, i pro všechny z mnoha různých oborů, kteří potřebují zvýšit koncentraci a výkon.

  • Mimořádný před-tréninkový stimulátor s účinnými a prověřenými přísadami
  • Skvělý pro pre-kardio, vytrvalostní a vysokointenzivní intervalový trénink
  • Výtečný pro zlepšení fyzického i duševního výkonu
  • Maximálně účinný pro weight management
  • Osahuje 225mg kofeinu na dávku

Lze jej využít jako před-tréninkový stimulátor i jako výraznou podporu pro weight management, můžete jej užívat samostatně i jako součást speciálně sestavené stravy, vždy máte ovšem garantovaný účinek díky unikátní kombinaci jednotlivých složek s vědecky ověřeným účinkem.


Maximální účinnost

Grenade® Thermo Detonator v sobě spojuje nejvyšší kvalitu a zároveň maximálně účinné složky. Masivní množství extraktu zeleného čaje – 500mg na dávku – dělá z Grenade Thermo Detonatoru prakticky nejsilnější výrobek svého druhu na trhu. Pečlivě zpracovaný extrakt zeleného čaje obsahuje specifické množství molekul nazvaných katechiny. Jde o přírodní látky podobné flavonoidům se silnými antioxidačními a obecně zdraví podporujícími vlastnostmi. Jednou z nejdůležitějších látek je zde epigalokatechin galát, kterému už se věnovalo několik zevrubných vědeckých studií, a který je špičkou mezi legálními přírodními látkami fungujícími jako spalovače.

Grenade® opravdu nešetří na ingrediencích – kromě super extraktu zeleného čaje obsahuje také velké množství prášku z kůry Divokého pomerančovníku. Filozofie Grenade® je zde jasná – proč užívat kvalitní ingredience po špetkách, když jich můžete dodat tolik, aby skutečně účinkovaly? Proto 420mg pomerančové kůry na jednu dávku.

Když k tomu pak připočteme 225mg kofeinu, 200mg kajenského pepře, 10 mg zelené kávy a 25mg fenylalaninu, dostaneme formuli na vrchní hranici toho, co je možné zařadit pod doplněk stravy. Pokud tedy hledáte nejvyšší a nejúčinější dávky těch nejsilnějších ingrediencí, nalezli jste. Grenade® Thermo Detonator žádný jiný výrobek nepřekoná.


Speciální patentovaný uzávěr Grenade®

Uzávěr Grenade není šroubovací, ale jedná se o tzv. pojistný uzávěr na západku. Zde je malý návod, jak jej otevřít:

Foto Grenade Foto Grenade Foto Grenade Foto Grenade

Dávkování

Dávkování: pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 1 kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 1 kapsli 30 minut před obědem, zapijte vodou. Při explozivním cvičení dávkujte 1 kapsli před tréninkem. Pijte alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ! Pozn. Pro otevření, držte nádobku ve svislé poloze a otočte víčko o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček.

NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ!


Upozornění:

Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém a chladném místě. Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Pokud máte zdravotní potíže/alergie, poraďte se před užitím se svým lékařem. Neužívejte tento produkt, pokud máte vysoký krevní tlak nebo pokud berete léky na předpis. Neužívejte více než 2 kapsle najednou. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Snižte dávku nebo přestaňte užívat produkt, pokud se po užití necítíte dobře a vyhledejte lékařskou pomoc. Neužívejte tento produkt zároveň s jakýmkoli jiným produktem obsahující kofein nebo jiné stimulanty.
POZNÁMKA: PRO TESTOVANÉ SPORTOVCE - konzultujte před užitím.


Výživové údaje

Počet denních dávek v balení: 50 x 2 kapsle2 kapsle*
Zelený čaj500 mg
Hořká pomerančová kůra420 mg
Kofein225 mg
Kajenský pepř200 mg
Fenylalanin25 mg
Zelená káva10 mg
Energetická hodnota nižší než 50 kJ / 12 kcal.

*1 dávka odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 50 dávek.


Složení: 2 kapsle obsahují:
zelený čaj 500 mg, hořká pomerančová kůra 420 mg, kofein 225 mg, kajenský pepř 200 mg, fenylalanin 25 mg, zelená káva 10 mg, plnidlo stearát hořečnatý, želatinová kapsle (čištěná voda, barviva: brilantní modř, tartrazin* červeň Allura AC*), dioxid titaničitý.

* může nepříznivě ovlivňovat činnost a pozornost dětí.


Doplněk stravy. S vysokým obsahem kofeinu (225 mg/2 kapsle). Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.