Koupit

Black OpsTM

Hardcore termogenní stimulátor

Elitní formule určená pro weight management vyvinutá mnohokrát oceněným týmem výzkumníků z Grenade®, která má unikátní stimulační efekt podporující fyzický i psychický výkon.

  • Stimulant s přesně načasovaným a cíleným efektem (ideální pro vysokointenzivní intervalový trénink)
  • Pomáhá přetvářet nežádoucí tuk na svalovou hmotu
  • Pomáhá soustředit se a udržet zápřah během celé doby tréninku

Black OpsTM je primárně zaměřený na muže a oproti základní verzi má silnější nástup účinku a silnější stimulační efekt, což z něj dělá ideální doplněk pro vysokointenzivní intervalový trénink a pro trénink během pozdního odpoledne nebo časného večera.

Proč se ještě hodiny po tréninku cítit nervózně a napjatě, když je možné užívat přesně dávkovaný a do detailu vyladěný produkt, který dovede perfektně nabudit, aniž by vás na konci zničil? A přesně takový je Black OpsTM.


Komplexní přístup k redukci nadbytečného tuku

Pokud je třeba vyřešit komplexní problém jako například zbavování se nadbytečných tukových zásob, nelze k němu přistupovat jen z jednoho úhlu, protože tělo se na metabolické úrovni neustále adaptuje na veškeré změny. Toto je třeba zvážit a proto Výzkumný Tým Grenade® vyvinul Grenade Black OpsTM.

Pokud chcete mít spalovač světových parametrů, musíte nejprve mobilizovat tuk uložený v tukových buňkách. K tomu slouží kofein, nezbytná ingredience pro jakýkoli produkt tohoto typu. Abyste se ujistili, že bude tuk eliminován a ne zase uložen zpět v buňkách, musíte zvýšit rychlost metabolismu a oxidaci tuků. Na to je optimální zelený čaj, u kterého klinické studie prokázaly efekt při spalování tuků a nastartování spícího metabolismu. Kajenský pepř pak pomáhá čaji nakopnout proces oxidace na maximální úroveň.

Následují další dvě fáze, které je třeba spustit, protože se bez nich optimálního spalování nedosáhne – zvýšení činnosti těch správných hormonů a neurotransmiterů. Na řadu tedy přichází modrozelená řasa Aphanizomenon flos-aquae a extrakt z kakaa. Řasa obsahuje esenciální nasycené kyseliny a fenylefrin. Kyseliny podporují pokles tělesných tukových zásob a fenylefrin působí jako stimulant noradrenalinu, primárního tělesného spalovače tuku. V této fázi tedy máte na své straně to nejdůležitější – hormony.

Na konec přichází efekt kakaa na oxid dusnatý. Většina z nás ho zná díky tomu, že rozšiřuje cévy a působí jako před-tréninkový nakopávač, je ale těsně spojen i se zpracováním tuků. Pokud je zablokován, využití tukových zásob jako energetického zdroje se v těle v podstatě zastavuje. Výzkumnému Týmu Grenade® ale ani toto všechno nebylo dost, a proto přidali ještě několik mikronutrientů s podstatným efektem při odbourávání tuků a zlepšení funkce inzulinu v těle.

Zatímco běžné spalovače jdou jednou nebo dvěma cestami, pomocí kterých lze ovlivnit spalování tuků, Grenade Black OpsTM je má podchycené úplně všechny.


Dávkování

Dávkování: Dávkování: pro otestování snášenlivosti, začněte užívat 1 kapsli denně po dobu prvních 7 dnů. Dále užívejte 1 kapsli hned ráno po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 1 kapsli 30 minut před obědem, zapijte vodou. Pro výbušný trénink: dávkujte 1 kapsli před tréninkem. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 2 KAPSLE DENNĚ!

Poznámka: pro otevření, držte nádobku ve svislé poloze a otočte víčko o 90 stupňů proti směru hodinových ručiček. Uzávěr GRENADE není šroubovací, ale jedná se o tzv. „pojistný uzávěr na západku“, který otevřete vyklopením horní části do strany za úchop.

Upozornění:

Obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte před užíváním s lékařem. Neužívejte, pokud máte vysoký tlak nebo užíváte léky na předpis. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Dodržujte doporučený postup dávkování! Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje pestrou stravu. Skladujte na suchém místě. POZOR! Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Ihned přestaňte užívat a vyhledejte lékaře, pokud se u vás projeví závratě, nespavost, neuróza, třes, bušení srdce nebo bolesti hlavy. Nekonzumujte spolu s jiným stimulantem.


Výživové údaje

Počet dávek v balení: 100 x 1 kapsle nebo 50 x 2 kapsle2 kapsle*%RHP**
Mikroenkapsulovaný kofein275 mg
Taurin (2-aminoethansulfonová kyselina)275 mg
Kajenský pepř (capsium annuum)250 mg
Cholin220 mg
Zelený čaj (epigallocatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin)100 mg
Theobroma cacao (50% flavonoidů)100 mg
Modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae20 mg
Niacin10 mg63%
Bioperin5 mg
Pyridoxine5 mg357%
Chrom20 μg50%

*1 dávka odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 50 dávek.
**Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (5400 kJ / 2000 kcal).


Složení ve 2 kapslích:
mikroenkapsulovaný kofein (1,2,7–trimethylxantin) 275 mg, taurin (2-aminoethansulfonová kyselina) 275 mg, kajenský pepř (capsium annuum) 250 mg, cholin (2-hydroxy-N,N,N-trimethylethanaminium) 220 mg, zelený čaj (epigallokatechin, epikatechin gallát, gallát, epikatechin) 100 mg, kakako (Theobroma cacao) (50% flavonoidů) 100 mg, modro-zelená řasa Aphanizomenon flos-aquae 20 mg, Niacin (kyselina nikotinová) 10 mg (63%*), Bioperin 5 mg, Pyridoxin-hydrochlorid (vitamín B6) 5 mg (357%*), Chrom 20 μg (50%*), plnidlo mikrokrystalická celulóza a stearát hořečnatý, želatinová kapsle (hovězí želatina, čištěná voda, barviva brilantní modř a řepná červeň), barvivo dioxid titaničitý. *Referenční hodnota příjmu vitamínů a minerálních látek.


Doplněk stravy s vysokým obsahem kofeinu (275 mg/2 kapsle) v kapslích. Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy.