Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Carb Killa

Grenade® Carb Killa Spread

Proteinový krém s nízkým obsahem sacharidů

Carb Killa Spread je tu! Po celosvětovém úspěchu proteinových tyčinek Carb Killa přichází i čokoládový proteinový krém s nízkým obsahem sacharidů a naopak vysokým obsahem proteinu – 20g na 100g. Oproti čokoládovým krémům, které jsou běžně dostupné, obsahuje o 87 % méně cukru.

Cark Killa Spread je dostupný ve třech příchutích – jemná mléčná čokoláda, bílá čokoládá plná křupavých kousků proteinového koláčku a lískový ořech s malými kousky oříšků. Carb Killa Spread můžete namazat na vaše oblíbené jídlo – například plačinky nebo toustový chléb – a nebo jíst přímo ze sklenice.

  • Hlavní benefity produktu:
  • Lahodná chuť a tři fantastické příchutě
  • O 87 % méně cukru než běžné čokoládové krémy
  • 20g proteinu na 100g

Balení: 360 g

Upozornění: Skladujte v chladu a suchu. Neuchovávejte v lednici. Spotřebujte do 3 měsíců po otevření. Může obsahovat stopy sóji a suchých skořápkových plodů. Nadměrná konzumace může vyvolat projímavé účinky.


Výživové údaje příchuť bílá čokoláda:

Počet dávek v balení: 33g x 10 33 g (1 porce)100 g
Energetická hodnota707 kJ
170 kcal
2143 kJ
516 kcal
Tuky
   z toho nasycené mastné kyseliny
12 g
3 g
36 g
9,1 g
Sacharidy
   z toho cukry
14 g
2,0 g
41 g
6 g
Bílkoviny7 g20 g
Sůl0,12 g0,37 g

Složení příchuť bílá čokoláda:
rostlinný olej (řepkový, udržitelný palmový), maltitol, syrovátkový proteinový koncentrát (21 %), sušené odstředěné mléko, křupinky (6 %)(pšeničná mouka, cukr, pšeničný slad, zvýrazňovač chuti hydrogenuhličitan sodný, emulgátor slunečnicový lecitin, sůl, vanilkové aroma), emulgátor slunečnicový lecitin, vanilkové aroma.


Proteinová pomazánka (zdroj bílkovin), se sladidlem.