Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade At4

Grenade® At4

Anabolický devastátor pro objemový trénink

Grenade® At4 byl vyvinut, aby podpořil a vylepšil anabolické prostředí v těle

  • Navržen pro intenzivní objemový a silový trénink
  • Zvyšuje výkon, kapacitu svalu, zlepšuje regeneraci a anabolický efekt
  • Vědecky prozkoumané přísady podávané v klinicky ověřených dávkách

AT4 byl vyvinut, aby podpořil a vylepšil anabolické prostředí v těle. Pro dosažení maximální síly a svalového růstu nestačí jen posilovat s co největší zátěží a zásobovat se kaloriemi a proteiny. Je potřeba také dosáhnout žádoucí rovnováhy hormonů, která zajistí zotavení se z těžkého tréninku a také správné využití všech živin pro obnovu svalů.

AT4 obsahuje složky podpořené posledními vědeckými výzkumy podávané v klinicky ověřených dávkách, takže se můžete spolehnout, že tento produkt nevynechá jedinou správnou cestu, jak ve vašem těle probudit maximum faktorů podporujících nárůst svalů, regeneraci a svalovou pumpu.


Klíčová je technologie

Klíčová je u AT4 technologie okamžitě rozpustných kapslí zajišťující rychlou a kompletní dávku všech vysoce kvalitních nutrientů vstřebanou v zažívacím traktu. Při sestavování formule AT4 se výzkumný tým zaměřil na každý zásadní produkt pro podporu hormonální rovnováhy, který se objevil na trhu v posledních deseti letech. Poté shromáždil všechny dosažené poznatky o složkách, u nichž bylo potvrzená účinnost, vyhodil všechny zastaralé, které nesplňovaly vysoké požadavky na efektivitu, a ponechal jen ty nejsilnější.

Výsledkem je unikátní formule AT4, která obsahuje klinicky ověřené dávky D-asparagové kyseliny ve formě chelátu, Fenurexu (pískavice řecké seno), mučenky, kyseliny borité a obrovskou dávku vitamínu D3. D-asparagová kyselina ve formě chelátu je optimalizovaná forma kyseliny, která je ve vysokých dávkách přítomna v reprodukčním systému lidí i zvířat. Vědecký průzkum naznačuje, že může v lidském těle podporovat tvorbu luteinizačního hormonu, přičemž po zvýšení hladin tohoto hormonu pak v těle narůstá hladina anabolických metabolitů.

Jiná složka, pískavice, byla po staletí Indiány užívána jako lék, přičemž výzkumy naznačují její hormonálně stimulační účinek. Stejně jako D-asparagová kyselina vede zvýšená hladina pískavice v těle k produkci anabolických metabolitů. Stejné nebo podobné efekty mají i kyselina boritá, mučenka a vitamín D3.


Dávkování

Jedna dávka = 3 kapsle.
Berte dvě dávky denně (2 x 3 kapsle = 6 kapslí denní dávka).

První dávka (3 kapsle)
„na lačno“, cca 30 minut před snídaní, zapijte dostatečně vodou.

Druhá dávka (3 kapsle)
„na lačno“, cca 30 minut před obědem, zapijte dostatečně vodou.

Dávkujte systémem cyklování (systém 5 + 2) = 5 dnů (např. PO až PA) dávkujte dle výše uvedeného návodu, návazně 2 dny (např. SO, NE) „vysaďte“ dávkování úplně, následně celý cyklus opakujte. Ideální délka cyklu je 4 – 8 týdnů = 1 až 2 balení Grenade® AT4™. Následně doporučujeme 4 týdenní přestávku.

Upozornění:

Dodržujte vždy doporučené dávkování! Nevhodné pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu a zdravý životní styl. Tento produkt není určen pro ženy. Určeno výhradně pro muže starší 18 let! Pokud máte zdravotní potíže nebo berete léky na předpis, konzultujte užití s lékařem. Pokud po užití zpozorujete nežádoucí účinky, okamžitě přestaňte produkt užívat. Určeno pouze pro dospělé. Skladujte na chladném, suchém místě. Neužívejte, pokud se vám zdá obal poškozen. Nevhodné pro vegetariány.
POZNÁMKA PRO TESTOVANÉ SPORTOVCE- konzultujte před užitím.


Výživové údaje

Počet dávek v balení: 20 x 6 kapslí3 kapsle6 kapslí%DDD*
Vitamín D312,5 μg25 μg500
D-Asparagová kyselina (chelát)1.500 mg3.000 mg
Fenurex™ Fenugreek (Trigonella foenum-gaecum (pískavice řecké seno) 360 mg720 mg
Passiflora Caerulea (mučenka modrá)73,75 mg147,5 mg
Bór (kyselina boritá)4,75 mg9,5 mg
Celkem1.943,5 mg3.887 mg

Složení:
D-asparagová kyselina (chelát vápníku), FenurexTM Fenugreek [trigonella foenum-gaecum (pískavice řecké seno)], Passiflora Caerulea (mučenka modrá), bór (kyselina boritá), protispékavá látka mikrokrystalická celulóza, plnidlo stearan hořečnatý, želatina, voda, barviva (betanin, dioxid titaničitý).


Doplněk stravy. 120 kapslí (84 g).