Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade Defend

Grenade® Defend

Pokročilá formule obsahující plné spektrum aminokyselin

Grenade® Defend byl připraven tak, aby obsahoval všechny aminokyseliny důležité pro tělu kvůli anabolickému a anti-katabolickému efektu. Důraz byl kladen i na atraktivní chuť, díky níž vznikl nápoj ve formě prášku, který je přínosem pro kondici i chuťovým požitkem.

  • Prevence poškození svalů
  • Maximálně napomáhá při rekonvalescenci a při budování svalové hmoty
  • Lze užívat v průběhu nebo po tréninku

Pokud zvedáte velké hmotnosti nebo posilujete často a usilujete o maximální růst svalové hmoty, potřebujete ochránit svaly před katabolickými procesy jak jen to je možné. Což znamená předcházet poškozování svalové tkáně. A pro to je absolutně nezbytné, aby se do ní během dne dostalo více aminokyselin než z ní odchází.

Abyste toho dosáhli, musíte nejdůležitější aminokyseliny doplňovat pravidelně, aby mohly ve svalu působit neustále. Defend® je k tomuto cíli optimální, lze jej užívat během dne i dohromady s jídly pro rozšíření proteinové stravy nebo mezi jídly pro posílení antikatabolického účinku.

Funguje také jako perfektní intra-tréninkový nebo po-tréninkový doplněk, který spolu s vaším proteinovým nápojem může fungovat jako širší varianta BCAA.

Pamatujte, že Defend® je navržený pro sportovce a vojáky, kteří se chtějí vyhnout svalovému poškození a zároveň maximalizovat regeneraci po cvičení, sílu a svalový nárůst. Aminokyseliny, které tato formule obsahuje, jsou jak v peptidové vazbě, tak ve volné formě kvůli lepšímu účinku. Pro posílení absorpce aminokyselin jsou ve formuli zahrnuty i klíčové mikronutrienty.


Důraz na maximální a komplexní účinek

Vysoké dávky leucinu jsou pro bodybuildery i silové sportovce ze všech aminokyselin pravděpodobně nejdůležitější. Tato větvená aminokyselina dokáže dokonce i ve skromných dávkách doslova nakopnout zvětšování svalové hmoty. Žádná jiná aminokyselina toto sama o sobě nedokáže. Studie také ukazují, že přidání leucinu k proteinu zvyšuje efekt proteinové syntézy. Defend® proto obsahuje jak volnou formu, tak leucin v peptidové vazbě.

Důležitou složkou je také Astragin®, patentovaná kombinace kozince a ženšenu, u nichž byly vědecky prokázány působivé účinky na zažívací trakt a tedy na efektivní vstřebávání účinných látek. Zapomínat nesmíme na l-citrulin malát, který zvyšuje hladinu oxid dusnatého v krvi a také zlepšuje prokrvení, což následně vede ke zlepšení výkonu při cvičení, zesílení proteinové syntézy, hladiny proteinu ve svalu, redukci únavy, zvýšené produkci energie a produkci kreatin fosfátu.

Kyselina alfa linolová má pozitivní dopad na fungování insulinu a také podporuje účinek kreatinu ve svalových buňkách.

Glutaminové peptidy jsou dlouho známy jako stabilní forma glutaminu užívaného bodybuildery a atlety po celém světě pro navyšování buněčného objemu, antikatabolický efekt, zvýšení hladiny proteinu ve svalu, redukci únavy, zvýšené produkci energie a produkci kreatin fosfátu.


Dávkování:

2 zarovnané odměrky smíchejte s cca 240 ml vody. Užívejte během nebo bezprostředně po intenzivním cvičení. Prášek lze přidat do láhve s vodou a popíjet v průběhu celého dne.


Výživové údaje příchuť Atomic Apple:

Počet dávek v balení: 30 x 11,5 g 100 g 11,5 g (1 porce)*
Energetická hodnota 1642 kJ / 387 kcal 189 kJ / 45 kcal
Tuky 0,9 g 0,1 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny 0,2 g 0,02 g
Sacharidy 1 g 0,11 g
  Z toho cukry 0,9 g 0,1 g
Bílkoviny 63,4 g 7,3 g
Sůl 0,19 g 0,02 g
Vitamín B6 869 mg 10 mg
Vitamín B12 1739 µg 200 µg
Aminokyseliny 30 g 3,4 g

*porce odpovídá 11,5 g (2 zarovnané odměrky). Balení obsahuje 30 porcí. **Referenční hodnota příjmu u průměrné dospělé osoby (8400 kJ / 2000 kcal).


Aminokyselinové spektrum:

příchuť Atomic Apple 100 g v jedné dávce*
L-leucin 12,5 g 1430 mg
L-izoleucin 10 g 1140 mg
L-valin 8,7 g 1125 mg
L-citrulin DL-malát 8,7 g 1000 mg
Glutamin Peptidy 8,7 g 1000 mg
L-Taurin 8,7 g 1000 mg
L-kyselina asparagová 4,5 g 515 mg
L-lysin 3,4 g 392 mg
L-threonin 2,6 g 297 mg
L-prolin 2,2 g 248 mg
L-alanin 1,9 g 217 mg

*1 porce odpovídá 11,5 g (2 zarovnané odměrky). Balení obsahuje 30 porcí.


Složení příchuť Atomic Apple
syrovátkový bílkovinný izolát (90% bílkovin), aroma, L-leucin, L-isoleucin, L-valin, L-citrulin malát, peptidicky vázaný glutamin, L-taurin, L-asparágová kyselina, L-threonin, L-prolin, L-alanin, L-serin, L-fenylalanin, L-tyrosin, Astragin® (Astragalus membranaceus 50% a Panax Notoginseng 50%), L-cystein, L-tryptofan, L-methionin, L-glycin, L-histidin, L-arginin, α-lipoová kyselina, L-lysin, pyridoxin hydrochlorid, kyanokobalamin.