Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade Glutamine

Grenade® Glutamine

100% Pure L-Glutamine

  • 100% Pure L-Glutamine
  • Přírodní aminokyselina
  • Nejvyšší jakost

L-glutamin je nejhojněji zastoupená aminokyselina v lidském těle. Tvoří více než 60% volných aminokyselin ve skeletálním svalstvu, přičemž je vysoce koncentrována přímo ve svalové tkáni. Po intenzivním cvičení ale jeho hladina až o 50% klesá, proto je glutaminová suplementace nezbytná pro všechny, kteří berou fyzický trénink vážně.

L-glutamin má množství pozitivních účinků přispívajících k růstu svalů, výkonu a regeneraci.

První z těchto účinků se týká stavu svalové tkáně – glutamin brzdí svalové defekty vznikající námahou a pomáhá proteinové syntéze. Jeho anti-katabolické účinky jsou přínosné zejména pro ty, kteří chtějí zredukovat nadbytečný tuk a nabrat svalovou hmotu.

Za druhé, L-glutamin je důležitý pro imunitní systém. A protože při intenzivním cvičení klesá jeho hladina až o 50%, je glutaminová suplementace nezbytná i pro zachování celkové kondice organismu.

A nakonec, L-glutamin je nezbytný pro udržení zdravých střev. Pro jakýkoli individuální plán zaměřený na budování svalové hmoty, redukci nadbytečného tuku nebo zvýšení výkonu by dobrý stav zažívacího traktu měl být základem. Můžete užívat jakýkoli dostupný doplněk stravy a kvalitně se stravovat, ale pokud vaše tělo nebude správně absorbovat živiny, výsledky se nedostaví.


Dávkování

Rozmíchejte 5 g (1 zarovnanou odměrku) v 250 ml vody.

Tréninkové dny:
berte 1 dávku půl hodiny před tréninkem, 1 dávku ihned po tréninku a další dávku večer před spaním.
Netréninkové dny:
berte 1 dávku po probuzení, jednu dávku během dne a 1 dávku večer před spaním.


Složení:
Složení: 100% L-glutamin získaný pomocí fermentace.