Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade Hydra 6

Grenade® Hydra 6

Proteinová směs – syrovátkový izolát a micelární kasein v poměru 1:1

Grenade® Hydra 6

  • První proteinová formule s kombinací pomalého a rychlého zdroje
  • Syrovátkový izolát a ultrafiltrovaný micelární kasein v poměru 1:1
  • Přibližně 25g proteinu na dávku
  • Může se konzumovat před i po tréninku nebo před spaním, netřeba dvou různých proteinů

Hydra 6TM byla sestavena tak, aby nabídla nejúčinnější formu syrovátkového proteinu – syrovátkový izolát a kaseinu – ultrafiltrovaný micelární kasein ve vyváženém poměru 50:50, což umožňuje využít vlastnosti obou zdrojů na maximum. S Hydrou vám také odpadá nutnost kupovat dva proteiny pro různou denní dobu. Jedinci věnující se silovému tréninku využijí syrovátkový izolát během rána, před a po tréninku, zatímco pomalu uvolňovaný casein přijde na řadu před spánkem nebo během jiných částí dne, kdy protein nebyl po několik hodin konzumován.


Když přijde na syrovátkový protein, je to jednoduché. Věda nám říká velice jasně, že čím vyšší hladina esenciálních aminokyselin v krvi, tím výraznější signál pro svaly ke spuštění proteinové syntézy. A žádný protein nedovede syntézu nabudit tak, jako právě syrovátkový izolát. Sám o sobě ale nemusí vždy stačit.

Studie prokazují, že syrovátka přestane dodávat aminokyseliny pro zhruba třech a půl hodinách, zatímco druhý protein, micelární kasein, nejen že aminokyseliny doplňuje dvakrát tak dlouho, ale zároveň i zaručuje, že růst svalové hmoty převyšuje opotřebování svalových buněk. Kasein se tedy chová jako jakási proteinová infuze, která konstantně dodává aminokyseliny do krve nejméně sedm hodin, během nichž se projevuje antikatabolický účinek. Spojení účinku obou proteinů pak jasně ukazuje větší efekt při budování svalové hmoty.


Dávkování

2 zarovnané odměrky tj. 35 g (1 dávka) smíchejte s cca 200 ml studené vody nebo mléka ve sklenici nebo šejkru. Užívejte mezi hlavními jídly nebo po cvičení.

Pijte 8-10 sklenic vody denně. Pro maximální výsledky konzumujte 3-4 porce denně po dobu minimálně šesti týdnů.


Upozornění:

Nepřekračujte denní dávku. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu. Skladujte uzavřenou nádobu na suchém a chladném místě. Nádobu před použitím protřepejte. Výrobek může obsahovat lepek, vejce a arašídy. Pokud zaznamenáte neobvyklé příznaky, přestaňte výrobek užívat a obraťte se na svého lékaře. Pokud máte podezření, že bylo s obalem manipulováno, výrobek nepoužívejte. Před zahájením cvičebního programu nebo diety se o jeho užívání poraďte se svým trenérem nebo lékařem. Skladujte v suchu a chladu. Uzavírejte nádobu po použití. Vhodné pro vegetariány.


Výživové údaje

Počet dávek v balení: 52 x 35gve 100 gv 35g (1 dávka)
Energetická hodnota1540 kJ / 369 kcal539 kJ / 129 kcal
Tuky5,5g1,9g
  Z toho nasycené mastné kyseliny3,0g1,1g
Sacharidy8,0g2,8g
  Z toho cukry3,8g1,3g
Bílkoviny68g24g
Sůl0,43g0,15g
Vláknina7,3g2,6g

1 dávka (porce) odpovídá 35 g. Balení obsahuje přibližně 52 porcí.


Složení příchuť čokoláda:
syrovátkový bílkovinný izolát, ultra-filtrovaný micelární kasein, kakaový prášek, frakcionovaný palmový olej, aroma, plnidlo polydextrosa, rezistentní dextrin (Fibersol), škrob tapioka, zahušťovadlo xanthanová guma, sladidlo sukralóza.


Doplněk stravy. S vysokým obsahem bílkovin. Se sladidlem.