Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade Muscle Machine Lean

Muscle Machine® Lean

Grenade® Muscle Machine Lean

  • All-in-one lean gainer
  • Prémiová formule zaměřená na růst svalové hmoty bez nadbytečného tuku
  • 40g proteinu a přes 8,6g BCAA na jednu dávku
  • Obsahuje speciální sacharidovou směs ModCarbTM
  • Dostupný v příchutích čokoláda a vanilka

Muscle Machine® obsahuje čtyři zásadní složky:
Vysoce kvalitní vícesložkový protein: syrovátkový koncentrát, syrovátkový izolát a mléčné proteiny pro růst a podporu svalové hmoty.

Komplex pomalých sacharidů ModCarbTM složený z ovesných otrub, amarantu, pohanky, prosa a quinoi a výběrové ovesné mouky.

Prémiové složky jako extrakt zeleného čaje, chrom, hydroxymetylbutyrát vápenatý, Konjugovanou kyselinu linolovou, taurin, glutaminové peptidy, zinek, hořčík a vitamín B6.

Klíčové esenciální mastné kyseliny, které jsou pro svalový růst a regeneraci nezbytné.


Muscle Machine Lean® je nejmodernější all-in-one lean gainer s vědecky podloženými složkami soustředěnými na co nejefektivnější podporu svalu, a díky zinku hladiny testosteronu a proteinové syntézy.

Unikátní je v tom, že toho dosahuje bez sacharidů s vysokým glykemickým indexem a nadbytečných kalorií, jejichž příjem vede ke zvýšené hladině nadbytečného tělesného tuku.

V jedné 40g dávce naleznete kvalitní vícesložkový protein zahrnující rychle vstřebatelný syrovátkový koncentrát a izolát spolu s proteinem mléčným, který je bohatý na pomalu se vstřebávající micelární kasein. A v neposlední řadě také přes 8,6g BCAA.

Pokud jde o sacharidy – mnohé známé all-in-one formule obsahují jako zdroj sacharidů cukry typu dextrózy nebo fruktózy. V Muscle Machine® nic takového nenajdete. Speciální komplex ModCarbTM složený z ovesných otrub, amarantu, pohanky, prosa a quinoi nepošle hladinu vašeho krevníhu cukru do stratosféry, zároveň obsahuje dvakrát tolik vlákniny než konkurenční výrobky a navíc v něm není absolutně žádný přidaný cukr!

Důležité také je, že použití těchto „zdravých“ sacharidů neznamená, že bude výrobek chutnat jako piliny. ModCarbTM je vyráběn za použití technologie Trim® garantující jemnou a lahodnou chuť v každé dávce!

Muscle Machine® také obsahuje zdroje důležitých esenciálních mastných kyselin, triglyceridů, které jsou pro svalovou hmotu nezbytným pohonem. Prémiové složky jako CLA, zelený čaj nebo chrom pak pomáhají udržovat normální hladinu glukózy v krvi.


Balení: 1,84 kg


Dávkování

Smíchejte 1 dávku (1 zarovnaná odměrka = 40 g) s 300 ml - 400 ml vody nebo mléka, v závislosti na požadované konzistenci. Použijte mezi jídly a (nebo) po cvičení. Pijte alespoň 8 - 10 sklenic vody denně. Pro maximální výsledky konzumujte 1 nápoj denně po dobu nejméně šesti týdnů, 1 hodinu před tréninkem (tréninkové dny) nebo dopoledne (netréninkové dny) a druhou po tréninku (tréninkové dny), nebo v polovině odpoledne (netréninkové dny).

Dávkování výrobce (1 dávka = 2 zarovnané odměrky = 80 g) upraveno dle české legislativy na poloviční dávku vzhledem k vysokému obsahu zinku.

Upozornění:
Nepřekračujte denní dávku (1 odměrka/40 g). Výrobek není určen pro děti, mladistvé do 18 let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Nenahrazuje vyváženou pestrou stravu a zdravý životní styl. Skladujte na suchém a chladném místě mimo dosah silného světla a pachů. Vhodné pro vegetariány. Vyrobeno v závodě zpracovávajícím suché skořápkové plody, vejce, ryby, měkkýše a korýše. Olej z palmových jader je RSPO certifikovaný.


Výživové údaje

příchuť čokoláda:

40 g x 46 porcí100 g40 g (1 porce)* ve 300 ml vody
Energetická hodnota1551 kJ/368 kcal621 kJ/147 kcal
Tuky7 g2,8 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny2,5 g1 g
  Z toho mononenasycené mastné kyseliny2,2 g0,9 g
  Z toho polynenasycené mastné kyseliny2 g0,8 g
Sacharidy24,3 g9,7 g
  Z toho cukry3,4 g1,3 g
Vláknina6,6 g2,7 g
Bílkoviny48,4 g20 g
Sůl0,3 g0,13 g
Vitamín B6 5 mg (357 % DDD)
Hořčík161 mg (43 % DDD)
Chrom25 μg (63 % DDD)
Zinek13,5 mg (135 % DDD)
Konjugovaná kyselina linolová184 mg
Taurin166 mg
Hydroxymetylbutyrát vápenatý (Ca HMB)157 mg
MCT115 mg
Glutamin peptidy920 mg
Extrakt ze zeleného čaje115 mg
Fosforečnan draselný460 mg

*1 porce odpovídá 40 g. Balení obsahuje přibližně 46 porcí. % DDD - % doporučené denní dávky


Aminokyselinové spektrum příchuť čokoláda:

Profil BCAA
L-leucin5,0 g2,0 g
L-isoleucin3,0 g1,2 g
L-valin2,9 g1,15 g

Složení příchuť čokoláda:
proteinová směs [syrovátkový proteinový koncentrát (mléko), syrovátkový proteinový izolát (mléko), mléčný proteinový koncentrát], sacharidová směs ModCarb (ovesné otruby, amarant, pohanka, proso, quinoa), tapiokový škrob, ovesná mouka, kakaový prášek, glutamin peptidy (pšenice), aromata, fosforečnan draselný, rezistentní dextrin, zahušťovadlo xanthanová guma, plnotučné sušené mléko, konjugovaná kyselina linolová v prášku, taurin, hydroxymetylbutyrát vápenatý (HMB), hořečnaté soli kyseliny citrónové, triglyceridy se středně dlouhým řetězcem v prášku (MCT) (olej z palmových jader), kokosový olej v prášku, extrakt ze zeleného čaje, slunečnicový olej v prášku, sladidlo sukralóza, citronan zinečnatý, pyridoxin-hydrochlorid, přírodní aromata, pikolinát chromitý, emulgátor sójový lecitin.


Doplněk stravy. Se sladidlem.