Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Grenade Reload

Grenade® Reload

Flapjack s vysokým obsahem proteinů

  • Tři zdroje proteinu včetně micelárního kaseinu
  • Přes 26% proteinu na tyčinku
  • Žádné rafinované cukry nebo saturované tuky

Reload® nabízí ideální volbu pro svačinu složenou z vysoce kvalitních proteinů, kterou si můžete dát kdykoli během dne. Flapjack v sobě spojuje postupně uvolňované sacharidy a tři zdroje proteinu – syrovátkový koncentrát, micelární kasein a vysoce filtrovaný sojový izolát spojené dohromady v delikátní pečené tyčince.

Aby se zamezilo denaturaci proteinu, jsou ovesné vločky předpečeny a až poté je do nich přidán protein. Tato technologie výroby činí jednu z nejkvalitnějších a také nejlépe chutnajících tyčinek na trhu.

Na rozdíl od jiných tyčinek neobsahuje Reload® žádný hydrolizovaný želatinový kolagen, který jiné značky přidávají za účelem zvýšení obsahu proteinu. I tak se podařilo dosáhnout obsahu více než 26% proteinu na tyčinku. Reload® je dostupný ve čtyřech příchutích – banofee, čokoláda, ovoce a kokos.


V Grenade® věříme, že jsme první společností, která představila tyčinku se třemi zdroji proteinu. Důvodem je snaha zajistit rovnoměrný přísun aminokyselin během co nejdelší doby.

Nezbytný je také přísun energie. Proto je v tyčince zahrnuto více zdrojů pomalu uvolňovaných sacharidů jako jsou různé druhy vloček. Pomalu uvolňované sacharidy tělo lépe zásobují energií a nepřetěžují jej, proto jsou někdy popisovány jako komplexní sacharidy.

Ve výsledku tělo dostává energii po delší dobu jen s malým zvýšením tělesného cukru. Stabilní hladina cukru pak má pozitivní vliv na hladinu inzulinu, což zpětně vede k redukci nadbytečného tuku.


Výživové údaje příchuť čokoláda

Počet dávek v balení: 1 x 70 g 100 g 70 g*
Energetická hodnota 1818 kJ / 434 kcal 1273 kJ / 304 kcal
Tuky 19,7 g 13,8 g
  Z toho nasycené mastné kyseliny 2,0 g 1,4 g
Sacharidy 45,0 g 31,5 g
  Z toho cukry 11,5 g 8,1 g
Vláknina 12,3 g 8,6 g
Bílkoviny 27,0 g 18,9 g
Sůl 0,1 g 0,08 g

*1 porce odpovídá 70 g. Balení obsahuje 1 porci.


Složení příchuť čokoláda:
proteinová směs (27 %) (sójové hrudky, sójový proteinový izolát, syrovátkový proteinový izolát, mléčný proteinový koncentrát), ovesné vločky, řepkový olej, zvlhčovač glycerin, oligofruktózový sirup, hnědý cukr, částečně invertovaný rafinovaný sirup, kakaový prášek, kakaová vláknina, aroma.


Upozornění:
Nadměrná konzumace může mít projímavé účinky. Vhodné pro vegetariány. Skladujte v suchu a chladu, mimo dosah dětí a slunečního záření. Může obsahovat stopy suchých skořápkových plodů.

Proteinová tyčinka s cukrem.