Koupit
  1. Úvod
  2. Ostatní produkty
  3. Thermo Detonator Stim Free

Grenade® STIM FREE 80 kapslí

Speciálně sestavený spalovač bez stimulačního účinku.

Grenade Stim Free je speciálně sestavený spalovač bez stimulačního účinku. Užívá patentovanou technologii Dual Release®, která díky kapsli složené z vnější a vnitřní části umožňuje co nejefektivnější dávkování účinných látek. Díky vysokému obsahu extraktu zeleného čaje PhytophareTM, dihydrokapsiátu CapsiAtraTM, Acetyl-L-karnitinu ve formě hydrochloridu a konjugované kyselině linolové jde v kategorii ne-stimulačních spalovačů o vrcholový výrobek.

  • Patentovaná technologie Dual Release®
  • Extrakt zeleného čaje PhytophareTM
  • Dihydrokapsiát CapsiAltraTM
  • Acetyl-L-Karnitin a konjugovaná kyselina linolová

Dual Release®

Technologie Dual Release® používá kapsli složenou ze dvou částí, což zajišťuje postupné uvolňování obsažených složek a tím pádem i jejich efektivní využití v těle. Vnější část obsahuje vysoce biokativní konjugovanou kyselinu linolovou, zatímco část vnitřní zahrnuje extrakt zeleného čaje, dihydrokapsiát a acetyl.

PhytophareTM

PhytophareTM je patentovaný extrakt zeleného čaje koncentrovaný v poměru 10:1, který obsahuje výhradně aktivní látky a nikoli celulózu nebo vodu, které se vyskytují v obyčejných extraktech. 60mg extraktu PhytophareTM odpovídá 600mg klasického čajového extraktu.

CapsiAtraTM

CapsiAtra®CH-19 Sweet obsahuje 3% dihydrokapsiát získaný z pálivých paprik. Účinky této látky byly popsány v mnoha vědeckých studiích, mezi přisadami používanými ve spalovačích jde o naprostou špičku.

Acetyl-L-Karnitin

Acetyl-L-karnitin je tělu vlastní látka, která v žádném spalovači nemůže chybět. Stim Free obsahuje fromu hydrochloridu, která je pro tělo nejvyužitelnější.


Dávkování

Užívejte 2 kapsle po probuzení na prázdný žaludek, zapijte vodou. Další 2 kapsle později odpoledne nebo 30 minut před spaním, zapijte vodou. Dodržujte časový odstup mezi dávkami minimálně 6 hodin. Nezapomeňte vypít alespoň 8 sklenic vody denně. Neužívejte více než 2 kapsle najednou. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE DENNĚ!

Balení: 80 kapslí

Upozornění

Neužívejte, pokud vám není alespoň 18 let. Není vhodné pro děti a mladistvé, těhotné a kojící ženy. Pokud máte zdravotní potíže/alergie, poraďte se před užitím se svým lékařem. Snižte dávku nebo přestaňte užívat produkt, pokud se po užití necítíte dobře, vyhledejte lékařskou pomoc. Nenahrazuje pestrou stravu. Nevhodné pro vegetariány. POZNÁMKA PRO TESTOVANÉ SPORTOVCE - konzultujte před užitím. Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte na chladném, suchém místě.


Výživové údaje

Počet dávek v balení: 40 x 2 kapslena jednu porci* (2 kapsle)
VNĚJŠÍ KAPSLE900 mg
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 80% ve formě triglyceridu900 mg
VNITŘNÍ KAPSLE350 mg
Acetyl L – karnitin hydrochlorid (HCL)270 mg
PhytofareTM extrakt ze zeleného čaje (Camellia synensis – katechinový komplex)60 mg
CapsiAtra® (3% Dihydrokapsiát)20 mg

*jedna porce odpovídá 2 kapslím. Balení obsahuje 40 porcí.


Složení ve 2 kapslích:
Konjugovaná kyselina linolová (CLA) 80% ve formě triglyceridu 900mg; Acetyl L-karnitin hydrochlorid (HCL) 270 mg, PhytofareTM extrakt ze zeleného čaje (Camellia Sinensis – katechinový komplex) 60mg (ekvivalent 600mg standardního extraktu ze zeleného čaje), CapsiAtra® (3% dihydrokapsiát) 20mg, Licaps® želatinová kapsle (čistě rybího původu), emulgátor hydroxypropylmethyl celulóza, protispékavá látka oxid křemičitý, barviva oxid titaničitý, žlutý oxid železitý, černý oxid železitý.


Doplněk stravy bez kofeinu.