1. Úvod
  2. Team Grenade
  3. Melih Cologlu

Melih Cologlu

Fitness Athlete

Melih je prvním americkým atletem týmu Grenade. Žije na Floridě a spolu se svou ženou, která je závodnicí na národní úrovni, se věnují profesionálnímu fitness poradentství. Melih se dostal k atletice již v mládí, když toužil dotáhnout to až na úroveň NCAA. Soutěžil v NCAA divizi 1 ve vodním pólu a plavání za USC a St Francis, mimo to zároveň studoval business management.

Se závoděním začal během dvou posledních let v kategorii NPC Men´s Physique. Kritérii v této soutěži je vzhled, svalová kondice, symetrie a také výborná prezentace na pódiu. Poprvé se soutěže zúčastnil v březnu roku 2011 a stal se šampionem pro východní Ameriku.

Melih se objevil na obálce amerického časopisu Muscle & Body Magazine, 3 krát na obálce tureckého časopisu Fitness Magazine a jeho fotografie se objevily i v americkém Flex Magazine, Reveal Fashion & Fitness Magazine (USA), Train Magazine (USA), Men´s Fitness Magazine (UK) a také v Men´s Muscle & Health Magazine (Austrálie). Je pravidelným přispěvateleom tureckého časopisu Muscle & Fitness a australského Men´s Muscle& Health Magazine.


Melih Cologlu používá: